Nábytek

Malá ukázka našeho sortimentu...
Více v sekci Katalogy

Luxusní designový nábytek dokonale se snoubící s obrazovou galerií děl akademických malířů vyvolává pocit harmonie a klidu, který pomalu prostupuje Vaším tělem, až ho zachvátí. 

A vzplane vášeň...

Chaise longue na které poznáte pravý význam slova relaxovat... Lenoška, která perfektně doladí Vaši pracovnu či obývací pokoj díky svému dokonale propracovanému designu a té nejluxusnější brazilské kůži. Plně, ale měkce Vás bude kopírovat tak, že ji neodoláte.

Kožené křeslo tvaru vejce, ve kterém se můžete nechat unášet Vašimi představami... Křeslo je potaženo brazilskou nejlepší kůží, která mu dodá dlouhověkost. Výborně se hodí do reprezentativní pracovny, kanceláře nebo pánského pokoje. Součástí tohoto unikátního křesla je speciální houpací mechanismus, který spolu s 360 stupňovým otočným systémem vytváří nebývalý komfort a zážitek z posezení.

Luxusní stůl, díky kterému každý pozná Vaše postavení... Propracovaná konstrukce z eukalyptového dřeva spolu s potažením nejkvalitnější brazilskou kůží tvoří unikátní kombinaci honosnosti a luxusu. Výborné materiály zároveň zajišťují nejvyšší kvalitu a trvanlivost. Pokud toužíte o stolu, který Vás bude reprezentovat je tento Executive desk ten pravý.

Přemýšlíte nad doplňkem, který bude ladit s luxusním vybavením ve Vaší kanceláři nebo obývacím pokoji? Doplněk, který bude luxusní dekorace a zároveň velmi příjemně využitelný? Přesně taková je naše vinotéka. Spolu s místem na sklenky a koňak se Vám dostane zároveň chladící skříně s nastavitelnou teplotou od 0 až po 37 stupňů celsia...

Nádherná sedací souprava v americkém stylu, který      s sebou přináší neskutečné pohodlí a komfort. Kombinace materiálů, ruční práce a působivý leč nenápadný design tohoto modelu vytvořily veledílo.  

Černý kůň stejnojmenné série... Série Chesterfield. Sedací souprava Chesterfield je velmi typická svým vzhledem a honosností. Málokdo by odolal luxusnímu zážitku z vůně, textury brazilské ručně prošívané kůže a pohodlí, které tato sedací souprava přináší. Tato kombinace přináší plné uspokojení Vašich představ o kvalitě honosnosti a luxusu.  

Nádherný solitér... Truhla, ze které příběhy přímo čiší. Neuvěřitelná několiksetletá  historie dřeva,  které díky  svému ručnímu opracování a kování tvoří dokonalý kousek pro Váš interiér.

Ručně vyřezávaný regál z masivu. Použité dřevo je unikátní a každý kousek je originál. Dřevo pochází z vylovených lodí  v Indonésii, které se posléze pouze brousí, ale barva je autentická.

Vybavujete letní sídlo nebo hledáte doplněk do Vaší rustikální kuchyně? Právě pro Vás se potom hodí série komod, příborníků a regálů v tomto duchu. Jedná se masiv  s ruční řezbou.

Milujete když je na každém kousku vidět, že je dělán ručně rukou mistra? Tento kousek Vás o tom nemusí dlouho přesvědčovat. Luxusní postel, která zaujme svým provedením a zaujme majestátní místo ve Vaši ložnici.

Nádherný 8cm masiv, který je původně z pražců kolejnic vedoucích přes celou Indii. Ručně svařované nohy zaručují noblesní stabilitu tomuto stokilovému krasavci.

Hledáte konferenční stolek,  který je zároveň moderní a zároveň se hodí k rustikálním kouskům ve Vaší pracovně? Tento unikát je v tomto ohledu ideální. Masivní konstrukce zaručuje dlouhou životnost i zátěžovou odolnost.

Neskutečně pohodlné křeslo z indonéské full grain nedělené hovězí kůže. Různé varianty provedení zajistí Vaši stoprocentní spokojenost.

Křeslo s lenoškou. Tvar područky náramně připomíná květiny v rozpuku. Ideální kousek do harmonicky laděné pracovny. Vysoký sedák zajistí dokonalé pohodlí při čtení knihy i práci.

Pohodlí především! To je heslo, kterým se řídíme při výběru našich kousků. Neuvěřitelně pohodlná křesla s podnožkou vévodí i dnešním moderním  interiérům.

Chaise longue, na který se určitě vejdete i s botami. Nejdelší chaise longue v naší nabídce. Tento kousek Vám zajistí pocit semknutí a bezpečí, když se do něho plně ponoříte. Ideální tvarování podepře tělo přesně tam, kde je potřeba a ucítíte blažený pocit rozlévající se ve vašem těle.