Vintage-furniture... Den, kdy se splnily Vaše sny.

15.07.2017

Víte, že není nic úžasnějšího než se jemně dotýkat rukou stolku, který je vyroben z 300 let starého dřeva, pocházejícího z vraků obchodních lodí? Ten pocit, kdy vaše prsty přejíždějí po ručně vyřezávaných motivech, a historie se Vám vpívá do pokožky a vnitřně cítíte tu obrovkou sílu a zároveň pokoru? Takoví jsme my. Taková je naše práce. Nic víc, nic míň.


Dnešní pohled na tradiční design si propůjčuje inspiraci z klasických linií, jemného stylingu a propracovaného zakončení. Naše ruční výroba, nejkvalitnější brazilská kůže a jemný dotek síly osobnosti každého návrhu, dohromady tvoří symbiózu dokonalosti a jedinečnosti.

Luxusní designový nábytek dokonale se snoubící s obrazovou galerií děl akademických malířů vyvolává pocit harmonie a klidu, který pomalu prostupuje Vaším tělem, až ho zachvátí.

A vzplane vášeň...

V našem showroomu najdete relaxační lenošky, křesla moderního i klasického designu, sedací soupravy, jídelní a pracovní stoly, knihovny, vinotéky jedno i dvoukomorové, kožené koberce a mnoho dalšího. Veškeré zboží je zátěžové, tedy vhodné i do klubů, kaváren, hotelů, bank, prestižních kanceláří a dalších provozů náročných na kvalitu provedení. V rámci doplňkového programu u nás najdete osvětlení do celého domu či zahrady od renomovaných značek z celého světa.

Líbí se Vám jídelní porcelán v pětihvězdičkových hotelech? Znáte ten pocit, když vezmete do ruky příbor a Vaše ruka se lehce zbortí, pod vznešenou vahou, kterou držíte v ruce? I v tomto ohledu Vám můžeme pomoci... Seženete u nás profesionální gastro porcelán světových značek, včetně příborů HEPP.

Spolupracujeme s několika vyhlášenými designéry a bytovými architekty, kteří Vám pomohou zhmotnit Vaši představu.

Spokojený klient je pro nás to nejdůležitější. Zasvětili jsme životy plnění snů klientů napříč našimi obory a naše zkušenosti využíváme a rozvíjíme dál.

Luxusní designový nábytek je pro nás vášeň...

Vášeň pro krásu, pro život.

Ještě jste nenašli ten správný rozměr, barvu nebo styl nábytku? Hledáte úmorně a stále nenacházíte to, co by Vás chytlo za srdce, a sny se splnily? Čtete tedy správně....

Všechny naše produkty Vám upravíme na míru, přesně dle Vašich požadavků. Ať už se jedná o materiál, barvu, tvar či velikost. Jsme variabilní a nebojíme se žádné výzvy.

Máte zájem o individuální schůzku, kde se konečně někdo bude věnovat osobně jenom Vám a přesně tak dlouho jak je potřeba? Kontaktuje nás na tel. 737 066 783. Nebo mailem: sale@vintage-furniture.cz